Vyhľadateľný jednoducho a rýchlo …

Kto hľadá, ten nájde … Ale ste vyhľadateľný?

 

Ako zabezpečiť to, aby zákazník alebo potenciálny klient, ktorý hľadá našiel práve Vás a nie Vašu konkurenciu?

 

Odpoveďou je práve cesta, ktorú zákazník podstúpi k tomu, aby dosiahol svoj cieľ. A ak majú byť cieľom práve Vaše dvere, alebo nákupný košík Vášho eshopu, je potrebné aby ste sa nachádzali na každej križovatke, kde môže zablúdiť.

 

Tak sa vydajme na tú cestu spoločne. Buďte vyhľadateľný!

Vyhľadateľný jednoducho a rýchlo …

Tak sa vydajme na tú cestu spoločne. Buďte vyhľadateľný!

 

Prvé kroky by mali viesť k vyhľadávaču. Poznáme ho všetci, ten najznámejší denne zodpovie milióny otázok. Ak niečo nevieme, zadáme to do Googlu. A práve pozícia v ňom je tou prvou a najdôležitejšou podmienkou ako byť úspešne vyhľadateľný. Nebojte sa preto dať si za cieľ obsadiť výhodné prvé priečky. Váš eshop alebo webovú stránkuzoptimalizujeme tak, aby ste sa k svojmu cieľu priblížili čo najbližšie.

 

Informáciu o Vás poskytneme vhodným internetovým katalógom, kde Vám zostavíme výstižnú a zmyslu plnú textovú reklamu.

 

A aby toho nebolo málo, vyberieme sa o kúsok ďalej. Online bannerovú reklamu Vám nielen navrhneme, ale nájdeme tie najvhodnejšie umiestnenia na partnerských webových stránkach. Nastavíme optimálne PPC kampane, aby peniaze, ktoré do propagácie chcete investovať skutočne priniesli želané výsledky.

 

Presvedčíme Vás o tom, že nielen nový zákazník je tou najväčšou výhrou, ktorú Vám vieme zabezpečiť. Vybudujte si svoju stálu klientelu vďaka našim remarketingovým riešeniam vyhotoveným presne podľa Vašich potrieb a segmentu trhu, v ktorom sa orientujete.

 

S Visible Promotion si môžete byť istý, že k Vám klient trafí, nech už sa vyberie akoukoľvek cestou. Stanete sa vyhľadateľný.

 

Informujte ho o svojich novinkách, akciách či úspechoch pomocou profesionálne navrhnutého e-mailingu, ktorého obsah nielen naplníme, ale dokonca zabezpečíme relevantné kontakty, ktoré môžete osloviť.

 

Alebo radšej vsádzate na údernú istotu SMS marketingu, ktorú prehliadne iba málokto?

 

Nezabúdame ani na tých najnáročnejších. Tých, ktorí si radšej niečo raz pozrú ako tri razy prečítajú. Pomocou populárneho video marketingu jednoducho oslovíte i toho, kto vsádza na pútavý obsah, nielen na to, čo je dané čierne na bielom.

 

Nuž a napokon..kde jednoducho musíte byť, aby Vás našiel ktokoľvek a kedykoľvek?

 

Tam, kde to žije a kde sa vytvárajú nové trendy reklamy a propagácie dnešnej doby. Sociálne siete. Miesto kde si priatelia zdieľajú to, čo sa im páči. A čo je viac než odporúčanie od priateľa? 
Vďaka našim špecialistom na správu sociálnych sietí bude Váš profil sledovať široké publikum fanúšikov, ktorých zaujíma to, čo im chcete zdeliť.

 

Vyskúšajte napríklad zapracovať do svojej webstránky blog. A rýchlo zistíte, prečo je to najúčinnejší kanál komunikácie smerom k Vašim zákazníkom. Radi navrhneme optimálnu štruktúru jeho kategórií, redakčný kalendár, napíšeme odborné či zábavné články a napokon ho vyzdieľame priamo na sociálne siete.

 

S riešeniami od Visible Promotion už nemusíte zbytočne čakať, že Vás klienti či potenciálny zákazníci nájdu sami.

 

Ukážte im tú správnu cestu priamo k Vám, aby Vás nehľadali ako ihlu v kope sena. Máte predsa čo ponúknuť.

Budeme radi, ak nás podporíte ZDIEĽANÍM tohto článku na sociálne siete