Spokojní zákazníci sú pre nás najväčšou odmenou za našu prácu

Visible Promotion sa o svojich klientov stará už od roku 2011. Za tento čas sme pomohli desiatkam klientom s marketingom, návštevnosťou a predajom ich produktov a služieb.

Neexistuje oblasť, z ktorej by sme nemali klienta – lekári, advokáti, cestovné kancelárie, hotely, atrakcie, pracovné agentúry, e-shopy s rôznym tovarom, finančné spoločnosti, startupy, atď. Všetkým firmám sme pomohli odlíšiť sa a zviditeľniť sa.

Naši zákazníci povedali o nás

Zsolt Takáč

Očakával som to, aby som nemusel chodiť neustále po agentúrach alebo riešiť neustále konkurzy na zákazky, keďže mám málo času na sledovanie reklamnej oblasti a trendov.

V spoločnosti Visible Promotion, s.r.o. som získal potrebný komfort a môžem sa venovať len môjmu podnikaniu. Všetky reklamné a marketingové stratégie som zveril do rúk profesionálov. Je to služba za prijateľnú cenu v nadštandardnej kvalite.

Zsolt Takáč / ESTERHÁZY GALANTA

Patrik Tóth - Fight For Dreams

Visible Promotion sme si vybrali pre ich kvalitnú grafiku a pro-zákaznícky prístup, ktorý sami poskytujeme. Spolupráca s nimi je „poriadna jazda“ a každým stretnutím s nimi sa naše kreatívne myšlienky rozvíjajú vpred.

Určite odporúčam aj iným zákazníkom, ktorí hľadajú nadštandardnú starostlivosť. Firmu, ktorá na nič nezabúda.

Vždy najprv počúvajú a potom navrhujú. To je to, čo sme dlho hľadali. Už teraz sa tešíme na ďalšie nápady od Visible Promotion.

Patrik Tóth / FIGHT FOR DREAMS

Darina Kopányi

Práca s Visible Promotion nás posunula vpred. Rýchle rozhodovanie bolo znakom toho, že od začiatku sme našli spoločnú reč.

To, že sme to nechali na profesionálov bolo pre nás tým najlepším rozhodnutím.

Určite využijeme služby opäť.

Ing. Darina Kopányi / HOTEL *** HUBERT NOVÉ ZÁMKY

Zoltán Popluhár

Najväčšia Kubánska noc v Galante sa konala už po šiesty krát s rekordnou návštevou 1400 ľudí. Veľkú zásluhu na tejto rekordnej účasti mala mediálna podpora spoločnosti Visible Promotion, ktorá nám zabezpečila kompletný marketing na sociálnych sieťach Facebook, Google+, Twitter a tým prilákala takmer dvojnásobné množstvo účastníkov v porovnaní s minulým rokom.

ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu na budúcom ročníku.

Zoltán Popluhár / KUBÁNSKA NOC GALANTA

Dávid Graňák

V oblasti gastronómie podnikáme už viac ako 6 rokov. Veľmi dôležitou súčasťou gastronómie je marketing a preto sme sa rozhodli osloviť odborníkov.

Spoločnosť Visible Promotion pre nás vytvorila tzv. marketingový balíček, ktorý obsahoval vytvorenie webstránky, virtuálnej prehliadky a zhotovenie profilov na sociálnych sieťach. Týmto sme sa priblížili bližšie k našim zákazníkom.

Ďakujeme za jednoduché a komplexné riešenie marketingu pre našu firmu.

Dávid Graňák / AVENTURIN BRATISLAVA

Ladislav Kelecsényi

Pri tvorbe marketingového plánu sme očakávali riešenia, ktoré vystihnú charakter celej našej obchodnej stratégie.

V jednoduchosti je krása a konečná podoba nás maximálne vystihuje.

Dostali sme presne to, čo sme očakávali. Ďakujeme za dobré nápady a profi prístup.

Ladislav Kelecsényi / REVYMONT ŠAĽA

Oto Soós

Od doby, kedy sme sa rozhodli pre marketingové riešenie a full-reklamný servis od Visible Promotion, sme zatiaľ nepotrebovali žiadny extra support.

Je to skvelé! Ústretoví prístup, vždy radi obslúžia.

Je príjemné nájsť všetky potrebné služby pod jednou strechou a za rozumnú cenu.

Oto Soós / TOPKANCELÁRIA.SK MATÚŠKOVO