Referencie - ESTERHÁZY GALANTA

Firma ESTERHÁZY GALANTA je zástupcom jednej z najstarších vínnych pivníc na Slovensku. Nachádza sa v Galante, v neogotickom kaštiely, ktorý patrí rodu Esterházy.

Okrem kvalitného vína tu nájdete aj množstvo iných zaujímavostí a pochutín v podobe kvalitnej kávy, jedinečných suvenírov Esterházy, či turistických eventov, kde sa môžete dozvedieť všetko o histórií rodu Esterháziovcov.

ESTERHÁZY GALANTA
LOGODIZAJN

LOGODIZAJN

Pri tvorbe loga sme vychádzali z erbu, ktorý je symbolom rodu Esterházy už po dlhé stáročia.

WEBSTRÁNKA

WEBSTRÁNKA

Webprezentácia zahŕňa moderný štýl zobrazovania priestorov a ponuky firmy ESTERHÁZY GALANTA, vrátane responzívneho dizajnu a viacerých jazykových mutácií stránky.

ESTERHÁZY GALANTA
ESTERHÁZY GALANTA
PREZENTAČNÁ BROŽÚRA

PREZENTAČNÁ BROŽÚRA

Reklamná a informačná brožúra kladie dôraz na veľké obrázky, nakoľko je lepšie raz vidieť ako trikrát počuť.

360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Vytvorením 3D prehliadky priestorov môže zákazník nazrieť reálne do priestorov, získať už vopred reálny názor na miesto, ktoré chce navštíviť.

ESTERHÁZY GALANTA
INTERIÉROVÁ FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA

Pri tvorbe interiérovej a produktovej fotografie sme sa snažili zachytiť čo najlepšie detaily exteriéru a interiéru kaviarne, vinárne a kaštieľa, suvenírov a výrobkov pre budúce použitie do prezentácií.

GOOGLE MAPS VIZITKA

GOOGLE MAPS VIZITKA

Je najlepšou formou, ako presne priviesť zákazníka do kamennej prevádzky. Zároveň dáva možnosť natrafiť na prevádzku napr. pri prezeraní a hľadaní na google mape.

ESTERHÁZY GALANTA

Budeme radi, ak nás podporíš aj Ty
ZDIEĽANÍM tejto referencie na sociálne siete