Náš tím Visible Promotion

Mgr. Vladimír Vyskoč, Visible Promotion, s.r.o.

Mgr. Vladimír Vyskoč

Moje meno je Vladimír Vyskoč a som zakladateľom spoločnosti Visible Promotion, s.r.o.

Svoju cestu vo svete marketingu a obchodu som zahájil po ukončení vysokej školy.

Obchodné a marketingové skúsenosti a znalosti som získal počas 15 ročnej praxe vo veľkých firmách na Slovensku i v zahraničí.

 

Mojim hlavným cieľom je pomáhať zákazníkom pri vytváraní efektívneho marketingového plánu, ktorý im pomáha zviditeľniť svoju značku, produkty či služby ktoré poskytujú.

Dôležitou súčasťou správneho riadenia marketingového plánu je neustále sledovanie a včasné reagovanie na nové trendy, ktoré firmám napomáhajú pri získaní konkurenčných výhod.

 

Sledovaním nových trendov a odhaľovaním nových marketingových techník sa snažím vytvoriť firmám nový pohľad na ich fungovanie v oblasti reklamy, propagácie a marketingu.

Jedným z nových trendov súčasnosti je vytváranie virtuálnych prehliadok. Vytváraniu 3D prehliadok sa už venujem viac ako jeden rok. Je to jeden z veľmi efetkívnych spôsobov ako predstaviť potencionálnemu zákazníkovi čo firma ponúka.

Ak chcete byť krok pred vašou konkurenciou, neváhajte a oslovte práve nás!

+421 907 567 301

vyskoc@vpromotion.sk

Vojtech Kelecsényi, Visible Promotion, s.r.o.

Vojtech Kelecsényi

Som Vojtech Kelecsényi a mám za sebou 18 rokov praxe v prostredí reklamy, marketingu, webu a v súvisiacich oblastiach. Bol som pri zrode viacerých veľkých projektov a značiek na Slovenskom, ako aj zahraničnom trhu. Pravidelne sa v tejto oblasti vzdelávam a neunikne mi žiadna dôležitá informácia, ktorú viem následne zúročiť práve pre vás…

 

Svoju cestu vo svete marketingu a reklamy som začal hneď po ukončení strednej školy. Kým sa ostatní učili teóriu, ja som to už skúšal s mnohými zákazníkmi v praxi.

Mojim vzorom je Steven Jobs, Jonathan Ive a filozofia predaja Apple.

 

Už od svojich 13-tich rokov som bol fanúšikom počítačov a mal som možnosť zažiť na vlastnej koži vývoj a históriu počítačov od veľkých sálových štítkových počítačov, cez PMD, ZX-Spectrum, Atari, Amiga, PC-286 až po Pentium, až po dnešné súčasné technológie.

 

Zodpovedám za technickú a kvalitatívnu stránku projektov a vnášam do nich svoje nápady a skúsenosti z praxe, preto reklama navrhnutá našim tímom nie je iba pekná, ale aj účelová a praktická. 

Ak zdieľate rovnaké myšlienky a smer, ako my, staňte sa spolu snami Visible firmou a kontaktujte nás.

+421 948 828 757

kelecsenyi@vpromotion.sk

Marek Šlahor

Marek Šlahor

Ahojte, som Marek Šlahor a mám 20 ročné skúsenosti s prípravou a vedením projektov ako projektový manažér. Mám jasno v online marketingu, analýze webstránok, či eshopov. Rád navrhujem stratégie, ktoré prinášajú radikálne zvýšenie návštevnosti stránok. Mojou silnou stránkou je optimalizácia chodu stránok, či návrh riešení na zlepšenie.

 

Podielal som sa na návrhu a vývoji viacerých významných projektoch. Môj prvý internetový obchod mal za necelé 2 roky vyše 550.000 registrovaných zákazníkov. Bolo to už v roku 2004, keď internet bol ešte len v plienkach a len málo kto mal odvahu a moznosť nakupovať online.

 

Keď sa potrebujete zviditeľnit na internete a podstatne zvýšit či už návštevnosť, alebo zisky, rád Vám poradím a postarám sa o to, aby ste dosiahli výborné výsledky s čo najnižšími nákladmi a v rekordne krátkom čase.

 

Dôverujte profesionálovi a jeho tímu spolupracovníkov!

-

slahor@vpromotion.sk