Náš tím Visible Promotion

Mgr. Vladimír Vyskoč, Visible Promotion, s.r.o.

Mgr. Vladimír Vyskoč

Moje meno je Vladimír Vyskoč a som zakladateľom spoločnosti Visible Promotion, s.r.o.

Svoju cestu vo svete marketingu a obchodu som zahájil po ukončení vysokej školy.

Obchodné a marketingové skúsenosti a znalosti som získal počas 15 ročnej praxe vo veľkých firmách na Slovensku i v zahraničí.

 

Mojim hlavným cieľom je pomáhať zákazníkom pri vytváraní efektívneho marketingového plánu, ktorý im pomáha zviditeľniť svoju značku, produkty či služby ktoré poskytujú.

Dôležitou súčasťou správneho riadenia marketingového plánu je neustále sledovanie a včasné reagovanie na nové trendy, ktoré firmám napomáhajú pri získaní konkurenčných výhod.

 

Sledovaním nových trendov a odhaľovaním nových marketingových techník sa snažím vytvoriť firmám nový pohľad na ich fungovanie v oblasti reklamy, propagácie a marketingu.

Jedným z nových trendov súčasnosti je vytváranie virtuálnych prehliadok. Vytváraniu 3D prehliadok sa už venujem viac ako jeden rok. Je to jeden z veľmi efetkívnych spôsobov ako predstaviť potencionálnemu zákazníkovi čo firma ponúka.

Ak chcete byť krok pred vašou konkurenciou, neváhajte a oslovte práve nás!

+421 907 567 301

vyskoc@vpromotion.sk

Čiara
Vojtech Kelecsényi, Visible Promotion, s.r.o.

Vojtech Kelecsényi

Som Vojtech Kelecsényi a mám za sebou 18 rokov praxe v prostredí reklamy, marketingu, webu a v súvisiacich oblastiach. Bol som pri zrode viacerých veľkých projektov a značiek na Slovenskom, ako aj zahraničnom trhu. Pravidelne sa v tejto oblasti vzdelávam a neunikne mi žiadna dôležitá informácia, ktorú viem následne zúročiť práve pre vás…

 

Svoju cestu vo svete marketingu a reklamy som začal hneď po ukončení strednej školy. Kým sa ostatní učili teóriu, ja som to už skúšal s mnohými zákazníkmi v praxi.

Mojim vzorom je Steven Jobs, Jonathan Ive a filozofia predaja Apple.

 

Už od svojich 13-tich rokov som bol fanúšikom počítačov a mal som možnosť zažiť na vlastnej koži vývoj a históriu počítačov od veľkých sálových štítkových počítačov, cez PMD, ZX-Spectrum, Atari, Amiga, PC-286 až po Pentium, až po dnešné súčasné technológie.

 

Zodpovedám za technickú a kvalitatívnu stránku projektov a vnášam do nich svoje nápady a skúsenosti z praxe, preto reklama navrhnutá našim tímom nie je iba pekná, ale aj účelová a praktická. 

Ak zdieľate rovnaké myšlienky a smer, ako my, staňte sa spolu snami Visible firmou a kontaktujte nás.

+421 948 828 757

kelecsenyi@vpromotion.sk