Event & Promo

Organizovanie výstav

Organizovanie výstav

Vyberieme pre Vás vhodné výstavy a pomôžeme s prenajatím výstavnej plochy. Pripravíme 3D vizualizáciu výstavného stánku a po dohode s Vami pomôžeme s realizáciou a zariadením. Prenajmeme prezentačnú techniku, zabezpečíme hostesky, sprostredkujeme reklamné a propagačné materiály. Vašou úlohou je už iba prísť a odprezentovať svoju značku alebo ponuku. Po skončení výstavy zabezpečíme demontáž a odvoz stánku.
Organizovanie podujatí

Organizovanie podujatí

Plánujete firemný deň a máte problém s realizáciou? My Vám navrhneme vhodné miesto, zabezpečíme prenájom, pripravíme firemný program dňa. K jednotlivým aktivitám zabezpečíme personál a vybavenie. Zorganizujte svoj firemný deň snov spolu s nami! Pre náročnejších zákazníkov zabezpečíme vhodné atrakcie, hudobné skupiny, či známe osobnosti. Sprostredkujeme partnerov a sponzorov.
Prenájom atrakcií

Prenájom atrakcií

Prenájom nafukovacích a iných atrakcií na akcie MDD, oslavy, slávnosti. Prenajmeme a zapožičiame pre Vás detské, športové, teambuildingové nafukovacie atrakcie. Prenájom atrakcií zabezpečujeme ako kompletnú službu. Ceny zahŕňa technické zabezpečenie a prevádzku atrakcie. Dobu prenájmu prispôsobíme Vášmu podujatiu, na miesto prenájmu chodíme s časovou rezervou potrebnou na prípravu atrakcie.
Prenájom techniky

Prenájom techniky

Prenájom profesionálnej zvukovej a svetelnej techniky, prezentačnej techniky vrátane montáže a technickej podpory a obsluhy. Zrealizujte pre svojich zamestnancov malý koncert ich obľúbenej kapely ako poďakovanie za ich výsledky. Postaráme sa o technické zabezpečenie ozvučenie podujatí, osvetlenie akcií na kľúč. Zaistíme pre Vás prípravu a výstavbu pódia, prenájom konferenčnej a audiovizuálnej techniky, osvetľovacej a efektovej techniky.
Promotéri, hostesky

Promotéri, hostesky

V spolupráci s našimi partnermi – hostesingovými agentúrami zabezpečíme profesionálne hostesky na kultúrne, spoločenské, firemné a športové podujatia. Široká ponuka na výber zo žien a mužov v rôznych vekových, vedomostných, jazykových a vzhľadových variantach. Disponujeme rozsiahlou databázou hostesiek, promotérov, modeliek, komparzistov/hercov a tanečníc. Zabezpečte si profesionálnu obsluhu Vašich zákazníkov na výstavách a podujatiach, za ktorú sa nemusíte hambiť.
Reklamné predmety

Reklamné predmety

Plánujete navštíviť svojich obchodných partnerov, poďakovať svojim zákazníkom za nákup? Pomôžeme Vám s výberom vhodných reklamných a darčekových predmetov. Pripravíme Vám vizualizáciu a zabezpečíme výrobu a dodávku priamo k Vám v dohodnutom termíne. Vyberte si zo širokej ponuky kancelárskych potrieb, textilu, či iných zaujímavých predmetov (dážnik, uterák, kľúčenka, pohár, atď.). Najdostupnejšia a najrozšírenejšia forma prezentácie každej spoločnosti ku koncu roka.