Viditeľne lepší... Náš príbeh

Sme viditeľne lepší mladý kreatívny tím, avšak nie nováčikovia. Dokážeme sa nadchnúť, motivovať pre Vaše riešenie. V kreativite a dizajne máme bohaté skúsenosti a nepoznáme hranice. 

 

Nespíme na vavrínoch, neustále sa vzdelávame a sledujeme nové trendy. Tie potom pretvárame do podoby úspešných a viditeľných projektov.

 

Našim cieľom je urobiť Vašu ideu viditeľnou, umožniť Vám rásť a odlíšiť Vás od konkurencie. Nájdeme nedostatky Vašej konkurencie, presne zamierime a ukážeme Vám smer k Vašej úspešnosti.

Viditeľne lepší... Náš príbeh

Chcete vylepšiť imidž Vašej firmy, osloviť nových klientov alebo upevniť Vašu pozíciu na trhu? Stavte na naše skúsenosti a zanietenosť pre tvorbu.

 

Svet reklamy pre nás ale nie je len prácou. Je to proces komunikácie s klientom a spoločné napredovanie.

 

Aj preto si na Vás vždy nájdeme čas, podrobne Vám vysvetlíme všetky procesy tvorby Vašej reklamnej kampane a poskytneme Vám kompletný zákaznícky servis. Jednoducho povedané, všetko, čo si len pod slovom REKLAMA dokážete predstaviť!

 

Už bolo dosť návštev viacerých agentúr pre získanie rôznych typov reklamných služieb. U nás nájdete všetko pod jednou „kreatívnou“ strechou. Preto sa aj Vy už dnes staňte spolu s nami „Visible Pozitívny“.

 

Sme Jaguár medzi reklamnými agentúrami, sme viditeľne lepší…

 

Našou cieľovou stanicou je úspech. Vždy sa prispôsobíme Vašim potrebám a pokúsime sa splniť všetky Vaše odvážne vízie. Dokonale, precízne a s puncom nezameniteľnej elegancie.

 

Prekročíme hranice bežnej reklamnej kreativity za Vás. Povedieme Vás svetom reklamy od A až po ZISK. Reklama je svet, v ktorom sa pohybujeme už od roku 1998.

 

Aj to je jeden z dôvodov, prečo sme našej značke dali meno Visible Promotion (v preklade Viditeľná Propagácia). V reklamnej a propagačnej oblasti totiž nepoznáme hranice…

 

História spoločnosti

 

Nie sme žiadni nováčikovia, aj keď dňom vzniku našej novej spoločnosti je rok 2010. Určite ste už o nás počuli, avšak doteraz sme sa prezentovali pod viacerými značkami, čo bolo výsledkom vývoja našej identity a portfólia služieb.

 

Od roku 1998 – 2003 to bola značka Vojtech Kelecsényi, resp. Unlimited Graphic Studio.

 

V rokoch 2003 – 2010 sme sa rozhodli pretransformovať z fyzickej osoby na spoločnosť s ručením obmedzeným a skrátiť značku na UGS, s.r.o.

 

Ku koncu roka 2010 sme sa rozhodli definitívne zmeniť názov a značku našej spoločnosti na Visible Promotion, s.r.o. v zastúpení Vojtechom Kelecsényim, konateľom spoločnosti.

 

K zmene názvu nás viedla hlavne myšlienka, že poskytujeme našim klientom dlhoročne tzv. full servis reklamných služieb, preto by bolo vhodné sa prezentovať ako Promotion Agentúra a nie ako Graphic Studio.

 

Nakoľko škála našich služieb sa nekončí grafickým dizajnom, ale kompletnou dodávkou, výrobou či realizáciou, väčšinou až do Vašich rúk.

 

Od roku 2016 zmenila spoločnosť konateľa a majiteľa, ktorým sa stal Vladimír Vyskoč. Jeho obchodnícke zručnosti a vedomosti smerujúce k úspešnému vedeniu tímu sú zárukou udržania doteraz poskytovanej kvality našich služieb.

 

Počas obdobia, počínajúc rokom 1998 až do dnes, sme prešli rôznymi transformáciami a náš tím ľudí sa postupne stabilizoval.

 

Touto cestou by sme chceli vyjadriť naše poďakovanie všetkým bývalým členom ako aj novým členom nášho tímu, ktorí svojou prácou a svedomitým prístupom zabezpečili a zabezpečujú, že všetky produkty a služby realizované našou spoločnosťou sú nadčasové a kvalitatívne na vysokej úrovni.

 

Prečo sa stať práve našim klientom?

 

Odpoveď je jednoduchá. Sme to, čo už dlhodobo hľadáte!

 

Skúste spoluprácu s nami a my spravíme všetko preto, aby sme Vás o tom presvedčili, a aby ste boli u nás spokojní.

 

Pridajte sa k nám! Našim klientom chceme ponúknuť veľkosť rastu, starostlivý a familiárny prístup, stabilitu klientskej podpory, ako aj šťastie z dosiahnutých úspechov.

 

Tak už ďalej neváhajte! Prezrite si našu ponuku a zistíte, čo všetko Vám vieme ponúknuť.

 

Niekto raz povedal, že najlepšia reklama je referencia. Odporučte nás svojim priateľom a známym a my sa Vám za to odvďačíme.

 

U nás sa nič nestráca, na nič sa nezabúda!

 

Pre zlepšenie komunikácie s našimi klientami sme zaviedli tzv. Zákaznícku Zónu.

 

Všetky Vaše požiadavky sú starostlivo zaevidované našimi konzultantami a následne podstúpené na vybavenie na naše support oddelenie.

 

Počas celého procesu riešenia prebieha komunikácia iba týmto kanálom, čo znamená, že ste o všetkom vždy včas a presne informovaní.

Budeme radi, ak nás podporíte ZDIEĽANÍM tohto článku na sociálne siete